Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zimski gumi

Shitet nga: Раде 28 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам 4 зимски гуми 185/60 R14, со бандажи, добро сочувани. Цена по договор.
Раде
070341443
Në fillim