Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

1 ZIMSKA GUMA 205/50R17 SAVA ESKIMO HP

99 EUR

479 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Benelux Tuning 11 Dhj 12:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
Benelux Tuning
SET 4 LETNI GUMI 245/45R18 NANKANG NS-20 = 379€ 379 ЕУР
PROMOTIVNI SETOVI 4 ZIMSKI GUMI EXTRA CENA 10 710 МКД
AKUMULATORI MIDAC ZA SITE VIDOVI NA VOZILA 3 060 МКД
SET 4 LETNI GUMI MICHELIN 245/50R18 60 ЕУР
SUPER PROMOTIVNA PONUDA: 1 ZIMSKA GUMA 205/50R17 93V XL SAVA ESKIMO HP = 99€, MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS! ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA NA DOMASNA ADRESA = GRATIS! BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Benelux Tuning
Broj eden za gumi i bandazi vo Makedonija
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL
071305600, 02 30 82 111
[email protected]
Leaflet
Benelux Tuning
KOMPLET BANDAZI 15" I GUMI ZA CHEVROLET AVEO 499 ЕУР
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI 175/70R13 SAVA ESKIMO S3+ 149 ЕУР
SET 4 NOVI LETNI GUMI 155/80R13 KORMORAN 117 ЕУР
2 NOVI GUMI 225/40R18 SPORTIVA 165 ЕУР
Në fillim