Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandazi za BMW 19ki 5x120

650 EUR

1 000 EUR

Shitet nga: Ertan 06 Pri 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Bandazite se zdravi ne praveni.
Predni 245/40/19
Zadni 285/35/19
Leaflet
Në fillim