Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za centriranje CORCHI

2 000 EUR

Shitet nga: Corchi 27 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Italianska masina za centriranje gorchi

Leaflet
Në fillim