Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel bandazi Pirelli zimski gumi 235/55/18

300 EUR

Shitet nga: Zoran Ilievski 17 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Original Opel bandazi i Pirelli zimski gumi 235/55/18
Zoran Ilievski
070339251
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione