Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROMOTIVNI SETOVI 4 ZIMSKI GUMI EXTRA CENA

10 710 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Benelux Tuning 22 Jan 14:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
***PROMOTIVNI SETOVI 4 ZIMSKI GUMI (EXTRA NISKI CENI)***
195 65 15 91 T LAUFENN I FIT 10.710 MKD
205 55 16 91 T LAUFENN I FIT 13.890 MKD
195 65 15 91 T HANKOOK I*cept RS2 W452 12.450 MKD
205 55 16 91 T HANKOOK I*cept RS2 W452 17.310 MKD
MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS! ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA NA DOMASNA ADRESA = GRATIS! BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Benelux Tuning
NAJGOLEM IZBOR NAJGOLEM LAGER NAJNISKI CENI GUMI BANDAZI ( ALU FELNI ) SPIRALI DISTANCIJALI ZA SITE VIDOVI PATNICKI I TOVARNI VOZILA
Visit our store page
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL Show on the map
071305600, 02 30 82 111
https://www.beneluxtuning.com
Leaflet
Benelux Tuning
SET 4 LETNI GUMI NANKANG 255/35R19 529 EUR
4 BANDAZI 17" ZA MERCEDES A B C E SLK CLK S-KLASA 599 EUR
NOV KOMPLET BANDAZI 17" + GUMI BMW SERIJA 3 5 Z4 799 EUR
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI 205/45R16 NANKANG SV 2 17 999 MKD
Në fillim