Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SET 4 LETNI GUMI 185/65 R15 88H TAURUS 9.300 MKD

9 300 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Benelux Tuning 13 Korr 17:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
SET 4 LETNI GUMI 185/65 R15 88H TAURUS HIGH PERFORMANCE = 9.300 MKD; MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS! ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA NA DOMASNA ADRESA = GRATIS! BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Benelux Tuning
NAJGOLEM IZBOR NAJGOLEM LAGER NAJNISKI CENI GUMI BANDAZI ( ALU FELNI ) SPIRALI DISTANCIJALI ZA SITE VIDOVI PATNICKI I TOVARNI VOZILA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL Tregoje në hartë
071305600, 02 30 82 111
https://www.beneluxtuning.com
Leaflet
Benelux Tuning
SIJALICKI OSRAM NIGHT BRAKER PLUS PROMO CENI 840 МКД
SET 4 LETNI GUMI 275/45R20 COOPER ZEON 4XS 699 ЕУР
SET 4 LETNI GUMI MICHELIN 245/50R18 60 ЕУР
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI 195/50R15 82H SNOWPRO B2 179 ЕУР
Në fillim