Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SET 4 LETNI GUMI 245/45R18 NANKANG NS-20 = 379€

379 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Benelux Tuning 13 Sht 15:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
SET 4 LETNI GUMI 245/45R18 100Y XL NANKANG NS-20 = 379€; MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS! ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA NA DOMASNA ADRESA = GRATIS! BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ) 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Benelux Tuning
Broj eden za gumi i bandazi vo Makedonija
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL
071305600, 02 30 82 111
Leaflet
Benelux Tuning
KOMPLET BANDAZI 17" + GUMI VW PASSAT GOLF SHARAN 600 EUR
SET 4 LETNI GUMI 225/50R17 94W MICHELIN PRIMACY 3 639 EUR
SET 4 LETNI GUMI 225/45R17 TIGAR SYNERIS 215 EUR
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI 195/65R15 SAVA ESKIMO S3+ 179 EUR
Në fillim