Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandazi za Opel Astra 16ki 4 x100 NOVI

250 EUR

Shitet nga: zoki 23 Dhj 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodavam orginal bandazi za Opel Astra H -gtc bandazite se vozeni samo mesec dena nemaat nitu edna grebnatinka !!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione