Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

15'' Aluminiumski bandazi od Ford Fiesta

130 EUR

Shitet nga: Kire 07 Gush 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Се продаваат комплет алуминиумски бандажи 15'' од Форд Фиеста. Со бандажите има и две зимски гуми Сава
Leaflet
Në fillim