Ford Bandazi 14ki 5 Komada

Shitet nga: Ford 27 Jan 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 MKD

Komuna: Shtip
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandazi za Ford,14ki, 5 Komada
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim