Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komplet BANDAZI SO GUMI Zimski za Mercedes C

190 EUR

250 EUR

Shitet nga: Nikola 14 Mar 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Obezbedete se na vreme za narednata zimska sezona so komplet bandazi so ZIMSKI gumi Michelin, za vasiot Mercedes, Made in France, 195/65R15, 91T. Ekstra proleten popust! Javete se, moze da se dogovorime.
Në fillim