Peugeot Bandazi 13 ki

Shitet nga: Peugeot Bandazi 27 Jan 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 MKD

Komuna: Shtip
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandazi za Pezo 13ki, 2 Komada
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim