Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Al felni 16 SO NOVI M+S GUMI

230 EUR

Shitet nga: passat 17 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Al.felni so novi zimski gumi 205 55 16 Mercedes C VW Passat Audi A4
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione