Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BANDAZI 112x5 18KI

350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMILIJAN 11 Dhj 00:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
se prodavaat odlicni bandazi(kako novi!!) so solidni gumi 18ki bandazite NE SE VOZENI VO MKD nitu 300km!!!! pasiraat na poveke tipovi vozila razmak 112*5
EMILIJAN
Avto dijagnostika na AVTOMOBILI I PRODAZBA NA AVTOMOBILI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
makedonska 16 Tregoje në hartë
072555449
EMILIJAN
072555449
Leaflet
EMILIJAN
AUDI A4 B5 1.9TDI 81KW UNIKAT ORG KM -97 -
EXTRA TELEFON SO EXTRA CENA 110 EUR
IPHONE 5 5s 6 6s 150 EUR
BANDAZI ZA AUDI VW BMW HITNO!!!!!!! 50 EUR
Në fillim