Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Winter Continental Tires Entire Set

0 MKD

Shitet nga: Xhevair 02 Dhj 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Guma dimri 215-60-R17 Continental (4 Guma)
Zimski gumi 215-60-R17 Continental ( 4 Gumi)
Winter tires 215-60-R17 Continental (4 Tires)

+389 071 459 097
Xhevair
071459097
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione