Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandazi 19ki 235/35 5x112

420 EUR

Shitet nga: Hristijan 17 Shk 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavat bandazi so polovni gumi 19ki(235/35) 5x112 ,moze i zamena za 17ki ili 18ki
Hristijan
070209008
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione