Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GUMI ZIMSKI PIRELLI SCORPIO 235/60 R18

290 EUR

Shitet nga: Loni 18 Nën 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Se prodavat zimski gumi Pirrelli Sorpio 235/60 R18 (ice&snow) nameneti za SUV Vozilla i za 4x4. Gumite se vo odlicna sostojba.
Loni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione