Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandasi 13 od Tojota yaris

2 500 MKD

Shitet nga: Bube 19 Maj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Bandasi 13 4*100. 54.1
Bandasite moze da se dvojat dva so dva so gumi ili bes gumi.Cenata Ima prostor za dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione