Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamionski GPS Navigacii, prodazba i servis

0 EUR

Shitet nga: Marjan 13 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodazba na novi GPS KAMIONSI Navigacii so vkluceni mapi za cela evropa i Makedonija

Prodazba na novi GPS navigacii so profesionalni mapi za KAMIONI vo koj se vnesuvaat dimenziite na kamionot : Visina, dolzina, sirina, tezina, meguoskino rastojanie itn.Prodazba na navigacii za avtomobili,avtobusi motori kombinja

Tri golemini 3.5; 4.3; i 5 inci; cenite se vo zavisnot od modelot i mapite
Site uredi se so servisna garancija.


ISTO TAKA INSTALIRAM GPS navigacija softver i mapi za cela evropa za site vidovi GPS uredi Garmin, TomTom, MIO, iGO, Backer, Magellan......i site vidovi kineski gps uredi.

PROFESIONALEN softver i mapi za KAMIONI so opcija za vnesuvanje na dimenzii na kamionot : visina, sirina, dolzina, neto i bruto tezina i slicno.

Instaliram Navigacija za site vidovi mobilni telefoni Nokia, Samsung, SonyEricsson, ANDROID, iPhone..... so detalna mapa na MAKEDONIJA ZA NOKIA, SAMSUNG, SONYERICSSON, SITE ANDROID TELEFONI

Navigacija i mapi za site avtomobili koi imaat vgradena navigacija bmw audi mercedes volvo ford honda mazda toyota i site drugi

Cenite za instalacija e razlicna vo zavisnost od toa na kakov ured se instalira i sto se instalira
Javetese ke se dohgovorime prodazba na faktura na golemo i malo
076 990 647 ONE
078 64 00 68 VIP
072 258 924 T-Mobile
Marjan
Darko
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione