Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mapi za Garmin Nuvi GPS Navigacii

0 MKD

Shitet nga: Marjan 13 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Instaliram Najnovi mapi od Februari 2015 za site GARMIN Nuvi GPS Navigacii

So najnovite mapi na cela Evropa, Balkan, Makedonija dobivate mnogu poveke informacii, podetalni mapi i mnogu poveke tocki na interes,

Garmin :
Nuvi 205
Nuvi 205W
Nuvi 255
Nuvi 255W
Nuvi 265T
Nuvi 295W
Nuvi 500
Nuvi 550
Nuvi 755 T
Nuvi 765 T
Nuvi 775 T
Nuvi 1200
Nuvi 1250
Nuvi 1260T
Nuvi 1300
Nuvi 1300 LM
Nuvi 1350
Nuvi 1350 T
Nuvi 1370 T
Nuvi 1390 LMT
Nuvi 1450
Nuvi 1450 T, LMT
Nuvi 1490 T, LMT
Nuvi 1690
Nuvi 3750
Nuvi 3760 T
Nuvi 3790 T
TomTom Xl
TomTom ONE
TomTom XL ONE
Becker
Mio
iGO

Instaliram Mapi za site vidovi GPS navigacii : Tom Tom, Becker, iGO, Magelan, Mio, Navigon, North Cross, Blueberry, kineski navigacii, Mobilni telefoni ...

076 990 647, ONE
078 640 068, VIP
072 258 924, T-Mobile
Darko
Marjan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione