Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Radio cd VW Polo Golf Passat fabricko so kod

250 EUR

Shitet nga: Djoko Todov 09 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
radio so CD za vw polo 2013god model cena 250evra radioto e koristeno samo 2 meseci raboti na nego se besprekorno pasira na vw golf 5 golf 6 scirroco Passat nad 2010 GodinA modelite
Djoko Todov
078240300
Leaflet
Në fillim