Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bufer so pojacala

170 EUR

Shitet nga: Fluturim 12 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
I shes 2bufera 2 pojacalla
1-pojacal ka 350wat
2-pojacal ka 850wat
Fluturim
070902418
Leaflet
Në fillim