Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pioneer GM-X402

1 800 MKD

Shitet nga: Dalibor 10 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

2x48 Watt rms at 4Ohm
at 1x164 watt 40hm
-Input 0,4V-2V
-Low High oder Full
-Bass Boost 0-12db 40-120Hz
Pogodni za bilo kakvi kvalitetni elipsi!!!
Dalibor
071336179
Leaflet
Në fillim