KENWOOD AUTO CHANGER

Shitet nga: KENWOOD 27 Jan 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 MKD

Komuna: Shkup
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
KORISTEN PED DENA SARZEROT E NOV.
-SARZER x 6 CD
-FM STEREO MODULATOR
-DISPLEJA
-DALECINSKO
-IMA KOMPLET INSTALACIJA I KONEKTORI SO NEGO SAMO TREBA DAGO INSTALIRATE VO VASIOT AVTOMOBIL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim