Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Poluosobina za desno trkalo Renault R11

4 500 MKD

Shitet nga: Mitko Sisovski 11 Dhj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berovë
Nova poluosobina za desno trkalo, za Reno 11 i 9.
Mitko Sisovski
078696890
Leaflet
Në fillim