Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zategac i 4 Bandazi 16 za Opel Frontera

Shitet nga: Sabri 29 Nën 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Zategac za Opel Frontera 2.5 TDS.. orginal, malo iskoristeno.. 10.000 Denari
i 4 Bandasi (16) za Opel Frontera!
so polovni gumi 160Euro
Leaflet
Në fillim