Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodavaat

1 EUR

Shitet nga: Tome 13 Jan 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
-Se prodavaat Volvo RH12 euro 3 i poluprikulka registrirani vo vozna sostojba.
-VW Sharane 2000godina registriran do 06/2021god.
-REZERVNI DELOVI za Scania ,kamionski rezervari,delovi za TAM i drugi rezervni delovi.
ZA POVEKE INFORMACII JAVETE SE
071 528 596 Tome
Leaflet
Në fillim