Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NAJGOLEMA PONUDA NA AVTODELOVI ZA LADA

0 MKD

Shitet nga: SLOBODAN 22 Shk 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Lada Niva,Samara,2107,2110 AVTODELOVI IMAM SE
NAJGOLEMA PONUDA NA NOVI I POLOVNI AVTO DELOVI ZA SITE VOZILA OD PROGRAMATA NA LADA.
GOLEM ASORTIMAN ORIGINALNI AVTO DELOVI NA LAGER.
N A J D O B R I C E N I!!!!
NOSIME AVTO DELOVI PO NARACKA.
PRAKAME NIZ CELA MAKEDONIJA PO KARGO
INFORMACII NA TELEFON: 070/211-366 SLOBODAN APOSTOLOVSKI KRIVA PALANKA

LADA AVTODELOVI
LADA AVTO DELOVI
REZERVNI DELOVI
SLOBODAN
070211366
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione