Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sijalici 24V

0 MKD

Shitet nga: Boban Petrushevski 07 Maj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavat novi sijalici kupeni od Europart vo Germanija 24V21W, I 24V-5W.
Boban Petrushevski
0038970321000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione