Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bombini

4 500 MKD

Shitet nga: Milan 17 Pri 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam dve novi bombini, anaglisko proizvodstvo.
Leaflet
Në fillim