Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDUVNA GUSANA GRANA NOVA ZA BMW 3.0D

350 EUR

Shitet nga: Boban 07 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SE PRODAVA IZDUVNA GUSANA GRANA KOMPLETNA SO SE DIHTUNZI I MUTERI ORIGINALNA BMW ODGOVARA ZA SLEDNIVE VOZILA :

BMW 525d, 530d M57, M57N 218 KS, 204 KS, 177 KS, 164 KS (1998-2002, 2003-2007)
(E-60/1)(7 E-65)(X5 E53)(X3)(E46)(E90)(E-38)(E-39)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione