Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LETVI NA VOLAN REPARACIJA

100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: FERBER 24 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
ВРШИМЕ РЕПАРАЦИЈА НА ЛЕТВИ
-ХИДРАУЛИЧНИ
-МЕХАНИЧКИ
-ЕЛЕКТРИЧНИ

-Комплетна обработка на шипка
-Нови семеринзи
-Нови манжетни
-Чистење

Дополнителна услуга - Монтажа и Демонтажа
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione