Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Originalni OPEL delovi za karoserija

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Olympia Motors 09 Maj 09:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Olympia Motors
Ford Transit Connect 7 000 ЕУР
Ford Fiesta 1.2 60ks  7 400 ЕУР
Ford Mondeo 2.0tdci Ghia   www.omo.mk 5 290 ЕУР
Se izdava sprat od kuka vo Ohrid pogoden za 2clena -
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Оригинални ОПЕЛ Делови за каросерија, врати, хауби, крила, браници.
Повеќе информации на 02 2600 303 или 070 288 036
Olympia Motors
Prodazba i servisiranje na novi i polovni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki Pat Tregoje në hartë
070288037, 071383337, 022600303,
Olympia Motors
070 288 036
Olympia Motors
Ford Transit Connect 7 000 ЕУР
Ford Fiesta 1.6tdci Trend  6 990 ЕУР
Ford Transit Connect 200K 1.8 TDCI 90KS 6 500 ЕУР
Originalni rezervni delovi za karoserija -
Në fillim