Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra delovi

Shitet nga: Goran 19 Qer 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam dva motori opel vektra 1.6 benzin i golf 1.4 od golfot so rebrast a od opelot ispraven
Leaflet
Në fillim