Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Turbini za site vidovi vozila VW Audi Renault Ford

100 EUR

Shitet nga: Turbo Servis Naselba Cento 14 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Turbo servis so lokacija vo naselba Cento vrsi prodazba na novi i polovni turbini,novi orginalni srcevini(ketridzi) od germansko proizvodstvo so ekstra cena,rabotime so staro za novo.Sekoja turbina zadolzitelno treba da se donese(bez razlika dali ke kupite nova ili samo srce) za da se ispita i da se utvrdi pricinata za defektot za da ne se poftori i na novata.Poveke info na tel : 078 623 837
Turbo Servis Naselba Cento
078623837
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione