Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Delovi za Ford

Shitet nga: Robert 11 Dhj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam delovi za ford (fiesta,escort,focus,mondeo,ka) 1994-2008.

Në fillim