Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alfa Romeo 159

0 MKD

Shitet nga: toni 21 Gush 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Alfa Romeo 159 avto delovi

2,2 JTS Benzines
1,9 Disel
2,4 Dizel

imame rastureno poveke koli taka sto mozeme da Vi ponudime golem del od delovite
ziveam vo Germanija no mozam za nekoj den delovite da Vi gi ponudam i vo Skopje

poveke informacii samo preku Viber
004917624261114
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione