Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POLOVNI DELOVI ZA VW GOLF 3 4 PASSAT VENTO POLO

9 274 EUR

Shitet nga: Golf 02 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Avto Delovi Polovni Delovi za Vw golf 3 golf 4 passat 3 passat 4 Vento Polo Bora Seat 1.9TDI 110ks 1.9 tdi 90ks PD Motor 1.9 TD 1.9Obicen disel Benzin 1.4 1.6 1.8 SVE STO VI TREBA IMAMEEE


SE NAOGAME VO VIZBEGOVO


072 24 25 24

072 24 25 24

072 24 25 24

072 24 25 24

072 24 25 24

072 24 25 24
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione