Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Climatronic i radio

200 MKD

Shitet nga: stole 27 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Repariranje na site vidovi dugminja,climatronici,radija,prekidaci od site vozila ,so profesionalna izrabotka,i
Izrabotka na vnatreshnite racki so orginalnite fabricki boi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione