Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HLADNJACI (Hladnjak) ZA SITE VIDOVI VOZILA

0 MKD

Shitet nga: zarko 05 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Hladnjaci za site vidovi vozila,kamioni, kombinja, gradezni masini, traktori, viljuskari
Popravki ,cistenje ,repariranje so novo sake ,novi ,polovni, hladnjaci za ulje, interkuler, hidrol
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione