Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STOLE KOMERC LIMARIJA ZA SITE VOZILA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: STOLE-KOMERC 94 18 Sht 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
LIMARIJA ZA SITE VOZILA PO NAJNISKI CENI.
- PRAGOVI
- POLUMESECI
- KRILA
- BRANICI
- DOLEN DEL OD KRILO ZA GOLF 3 i GOLF 4
- KAPAK OKOLU REZERVAROT ZA ASTRA.,UNO,
ESKORT,FORD KA,FIESTA,GOLF 1
- PRAGOVI ZA RENO TWINGO
,HYNDAI ELANTRA,DAEWOO LANOS
TEL/FAH: 02/2671728,070/955587,077991823
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione