Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

XENON H7 XENON H4 CANBUS NOVI

4 000 MKD

Shitet nga: kire 04 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
XENON H7 35w - 4.000den
XENON H7 CANBUS 35w - 5.000
XENON H4 (keramicki) 35w - 5.000
XENON H4 (keramicki) CANBUS 6.000
cenite se so montaza !!
Leaflet
Në fillim