Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AUTO DELOVI ZA VW GOLF 3 4 PASSAT POLO VENTO BORA

0 EUR

Shitet nga: DELOvi 02 Sht 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Avto Delovi Polovni Delovi za Vw golf 3 golf 4 passat 3 passat 4 Vento Polo Bora Seat 1.9TDI 110ks 1.9 tdi 90ks PD Motor 1.9 TD 1.9 Obicen disel Benzin 1.4 1.6 1.8 SVE STO VI TREBA IMAMEEE


SE NAOGAME VO VIZBEGOVO


072 24 25 24

072 24 25 24

072 24 25 24

072 24 25 24

072 24 25 24

072 24 25 24
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione