Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bombina za Daewoo Matiz

1 000 MKD

Shitet nga: Dejan 04 Qer 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Се продава нова некористена, бомбина за Daewoo Matiz 800 м3, модел 2004 година.Цена 1000 денари.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione