Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault 1.6 benzin, motor na delovi

1 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Alfa servis Iveco 21 Maj 21:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
Bregasti, glava, polutka, klipovi, radlica, blok, karter, se prodava i posebno na delovi
Alfa servis Iveco
АВТО СЕРВИС ЗА КОМБИЊА И ЛЕСНИ ВОЗИЛА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Љубо Божиновски Пиш бб, стар Деликатес Tregoje në hartë
070516511
Alfa servis Iveco
071 926 760
Leaflet
Në fillim