Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Turbina za Opel Vectra 2.2 dti

150 EUR

Shitet nga: Blerjan 17 Pri 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Turbo za opel vectra 2.2 dti,turbinata e vo odlicna sostojba ,kupena po greska.
Në fillim