Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motor od Peugeot 206 1.4 benzin

0 EUR

Shitet nga: xxx 08 Jan 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
se prodava motor od pezo 206 1.4 proizveden 2000 motorot e vo top sostojba pominato so 130000 kilometri pasue i na hsara nanego ima se gol mototr e edna cena za so se e druga cena barajte me na 078 927 075
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione