Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BENZINSKA PUMPA ZA FIAT PUNTO -95-99

1 000 MKD

Shitet nga: dalibor 10 Dhj 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
ispravna benzinska pumpa za fiat punto 95-99 god prakam po kargo
dalibor
078417226
Leaflet
Në fillim