Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Slep prikolka

2 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ЕВРО СТИЛ ДОО 05 Sht 15:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ЕВРО СТИЛ ДОО
Platformi za pceli TEMA!!! 0 МКД
Cepac za drva 0 МКД
Shtipka za rolo bali 0 МКД
Trimeri 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Manastir
Pajisje
Rimorkio
Grbava slep prikolka (4m x 2m) GVW 2700 kg
Ramna slep prikolka (4m x 2.1 m) GVW 2700 kg
- 1 par rampi
- rezervno trkalo
- 2 kocnici
ЕВРО СТИЛ ДОО
ПРОДАЖБА НА: - ТРAKТОРИ 1.LANDINI 2.TAFE 3.CHANGFA APOLO - ПРЕСИ ЗА БАЛИРАЊЕ НА СЕНО И СЛАМА - ПРИКОЛКИ - РОТАЦИОНИ КОСАЧКИ - ПЛУГОВИ - СЕАЛКИ - СИЛАЖЕРИ - СЕНАЖЕРИ - СЕНОПРЕВРТУВАЧИ - РЕДОСЕАЛКИ - РАСАДОСАДАЧКИ - ПРСКАЛКИ ЗА ЖИТО - ЃУБРЕРАСТУРАЧИ - ФРЕЗИ - МУЛЧЕРИ - ТАЊИРАЧИ - АТОМИЗЕРИ - ОПРЕМА ЗА МЛЕКАРСТВО - ПУМПИ ЗА ВОДА - ГЕНЕРАТОРИ - ОПРЕМА ЗА ШУМИ И ПАРКОВИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Владимир Назор бр.61 Tregoje në hartë
047-233-100
https://www.evrostil.com.mk
ЕВРО СТИЛ ДОО
047-233-100
Leaflet
ЕВРО СТИЛ ДОО
Senorasturac Pajak 0 ЕУР
AKCIJA NA AGREATI 0 МКД
Elektricna nozica 0 ЕУР
Prikolka za kola 550 ЕУР
Në fillim